+371 63125351; +371 63125374  2.pamatskola@tukums.lv

Tukuma 2. pamatskola

Prieks Jūs redzēt mūsu skolas mājas lapā!

Vārda dienu šodien svin: Vilhelms, Vilis

Mācīt un mācīties attālināti – tas bija izaicinājums mums visiem.

Paldies, skolotāji, par Jūsu drosmi, godprātīgo un nesavtīgo darbu, mācot skolēnus attālināti!

Paldies, vecāki, par milzīgo ieguldījumu attālinātā mācību procesa sekmīgā nodrošināšanā un īstenošanā! Bez Jūsu atbalsta, pacietības un uzmundrinājuma būtu bijis daudz grūtāk. Paldies par labajiem vārdiem, ko teicāt skolotājiem, tie mums deva spēku un enerģiju.

Skolēni, man liels prieks par Jums, ka spējāt sevi disciplinēt, organizēt un motivēt!  Esat ieguvuši pieredzi, kas noderēs turpmāk.

Saulainu un aktīvu vasaru mums visiem!

Direktore Dzintra Rībena

JUD2020 horiz 1600x1200 samazin 200Apsveicam mūsu skolas jaunos uzņēmējus 5.a klases skolēnus Madri Čivčišu un Mārtiņu Immermani, kuri 16. jūnijā Rīgā "Jauno uzņēmēju dienas 2020" pusfinālā sacentīsies par Latvijas labākā skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) titulu. Viņu uzņēmums “Healthy life” ir starp 10 labākajiem pamatskolu grupā, kuri sacentīsies par iespēju klātienē saņemt labākā mācību uzņēmuma godu Latvijas SMU finālā. 16. jūnijā būs iespēja pieslēgties tiešraides translācijai, lai noskatītos finālistu prezentācijas un apbalvošanu. Lasīt www.tip.edu.lv

Paldies skolas uzņēmuma konsultantei skolotājai Sigitai Roenai - Immermanei par ieguldīto darbu!

sports vector pack 32711427. maijā Tukuma 2. pamatskola aicina skolēnus un vecākus piedalīties Sporta dienā. Šoreiz netradicionālā veidā - savas ģimenes lokā. >>>attēli<<<

Šogad Sporta dienas devīze ir "Esi aktīvs katru dienu!"

Aicinām visus šajā dienā nolikt malā telefonus un datorus, un doties laukā sportot vai arī veikt kādas citas fiziskās aktivitātes!

Sportosim kopā ar savām ģimenēm un būsim veseli!

Šogad jau 13. gadu pēc kārtas visā Latvijā iedzīvotāji tika aicināti piedalīties Lielajā talkā, lai sakoptu savu tuvāko un tālāko apkārtni.
Lai arī šogad pastāvēja dažādi ierobežojumi un talkot nevarēja kā ierasts, tas nebija šķērslis aktīviem un darbīgiem cilvēkiem iesaistīties talkas norisē.
Arī mūsu skolas skolotāji un skolēni ar savām ģimenēm , neskatoties uz samērā nelabvelīgiem laika apstākļiem, 16. maijā sakopa savu māju pagalmus un tiem piekļauto teritoriju. Daudzi no viņiem sakārtoja savas iemīļotākās pastaigu un atpūtas vietas Veļķu, Ozoliņu, Melnezera apkārtnē un citur. Attēli no talkas
Neskatoties uz to, ka talka notiek katru gadu, joprojām pārsteidz cilvēku bezatbildība, jo mežos, ceļmalās un cilvēku atpūtas vietās joprojām tiek izmestas plastmasas pudeles kā  arī lielāki sadzīves atkritumi. Var tikai cerēt, ka nākotnē cilvēki kļūs atbildīgāki un šādas talkas nebūs nepieciešamas. (attēlā Latvju ģimene)

Paldies visām ģimenēm, kas atsaucās aicinājumam un padarīja mūsu mazo Latviju tīrāku, zaļāku, skaistāku!

Aicinām visus skolēnus kopā ar savām ģimenēm piedalīties

Lielajā talkā 16.maijā!

Sakopsim savu māju pagalmus un tuvāko apkārtni!

Ar savu piemēru mudināsim kaimiņus un savus līdzcilvēkus rūpēties un labiekārtot vidi sev apkārt!

Padarīsim savu zemi Latviju par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē!

Cienījamie skolēni un vecāki! 

Publicējam jaunākās informācijas apkopojumu par aktualitātēm izglītībā ārkārtas situācijas laikā:

  1. Pieņemti jauni MK grozījumi saistībā ar mācību procesu izglītības iestādēs;
  2. Ieteikumi izglītošanās procesā izmantot Latvijas televīzijas izglītojošo programmu;
  3. Vecākiem par mācību plānošanu un norisi attālināti - VISC ieteikumi. 

Informāciju apkopoja direktores vietniece mācību darbā – Dina Putniece

Sveicam mūsu skolas bērnu māmiņas, vecmāmiņas Mātes dienā!

Paldies Ralfam Kūlam (5.b kl.); Madarai Miezei (9.a kl.) un vokālās grupas "Bimini" jaunākajai grupai, skolotājām Irinai Soiko Himenesai, Dacei Perševicai un Pārslai Ivanei!

Katru gadu 9. maijāEiropas dienā - notiek Eiropas eksāmens. Mūsu skolas audzēkņi tajā labprāt piedalās, papildinot un parādot savas zināšanas par Eiropas Savienību.

Eiropas eksāmenā iegūtais rezultāts tiek izteikts punktos, vidēji 5% no visiem Eiropas eksāmena dalībniekiem ir ieguvuši maksimālo punktu skaitu – 50 punktus. Tajā skaitā ir arī mūsu skolas skolēni.

Sīkāk analizējot dalībniekus un iegūto punktu skaitu:
5.- 6.klašu grupā Eiropas eksāmenā piedalījās 3205 skolēni, no tiem 50 punktus ieguva  441 skolēns.

Lasīt tālāk ...

Tukuma 2.pamatskolā ir tradīcija - individuālās instrumentspēles (IIS) skolēni un skolotāji organizē pavasara koncertus vecākiem. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, skolotāja Irina Lopesa - Himenesa, iesaistot savus audzēkņus un viņu vecākus, noorganizēja koncertu arī šajā pavasarī. Ar prieku un lielu atbildības sajūtu, bērni to sniedza no savām mājām. Ar vecāku sadarbību un atbalstu, mums visiem kopā tas izdevās. 

Paldies vecākiem un visiem koncerta dalībniekiem!

 IIS skolotāja I. Lopesa-Himenesa

 

2020.gada 8.aprīlī neierastā veidā - attālināti notika Tukuma, Engures un Jaunpils novadu tiešsaistes olimpiāde ģeogrāfijā, kurā mūsu skolas skolēni veiksmīgi startēja - Katrīna Dišlere (7. a kl.) ieguva 2. vietu un Emīls Lisovs (7.b kl.) - 3.vietu.

Paldies skolotājai Sanitai Baumanei un skolēniem par ieguldīto darbu!

Jaunākās publikācijas

Sasniegumi mācībās

pucite2

Labākie sportā

sports

Ēdienkarte

kr9elvvdteoknfsuqvko